Anasayfa
•
İletişim
Gayrimenkul Fırsatları
Kurumsal

10 yılı aşkın bir süreden beri Kayseri bölgesinde emlak sektöründe faaliyet vermektedir. UZMAN kadroyu oluştururken kendi mesleklerinde başarılarını kanıtlamış güvenililirliğini ıspatlamış ve gayrimenkul danışmanlığını birincil meslek olarak görmüş kişilerden oluşturmayı hedef seçmiştir.

Hedefimiz prensipli ve programlı çalışarak KAYSERİ ili ve çevresinde gayrimenkul alanında liderlik yolunda zirveye koşmaktır.

MİSYONUMUZ :Gayrimenkul sektöründe çalışan bireyler hakkında zaman, zaman dile getirilen olumsuz kanıyı ortadan kaldırarak; Dürüst, güvenilir ve şeffaf garimenkul danışmanlarının da olduğunu ıspatlamak temel hedefimizdir.

VİZYONUMUZ :
1) - Teknolojik imkanları sonuna kadar kullanarak müşterilerin gayrimenkullerinin en kısa zamanda ve değerinde pazarlamasına imkan sağlamak.
2) - Satıcının ve alıcının haklarını korumak.
3) - Müşteriyi iyi anlayarak, beklentilerine ve ekonomik imkanlarına en uygun gayrimenkulu en kısa zamanda bulmak.
4) - Gayrimenkul yatırım danışmanı olarak müşteriyi en doğru yatırıma yöneltmek.
5) - Müşterilerin boşa zaman kaybetmesini önleyerek en değerli zamanlarını ekonomik olarak kullanmalarına imkan sağlamak.
6) - Uzman ve kendisini mesleklerinde kanıtlamış ilkeli, dürüst ve yüksek tahsilli kadrolardan oluşan eğitimli Müşteri Temsilcileri ile en iyi hizmeti vermek.

TEMEL İLKELERİMİZ :
1) - Müşteri memnuniyeti
2) - Güvenililirlik
3) - Güler yüzlü hizmet
4) - Dürüstlük
5) - Şeffaflık ve sadelik
6) - Sözümüzün arkasında durmak

ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ :Gayrimenkul portföyünden müşterinin beklentilerine en uygun gayrimenkullerin tesbiti. Tesbit edilen gayrimenkullerin resimlerinin ve detay bilgilerinin değerlendirilerek eleme yapılması. Seçilen gayrimenkullerin yerinde gösterilmesi. Beğenilen gayrimenkullerin pazarlığının yapılması. (Mal sahipleri ile müşteriyi karşı karşıya getirilerek şeffaf bir ortamda) Pazarlık sonucunda bir uzlaşma sağladı ise (satış/kiralama/devir  gibi) bu uzlaşmayı belgeleyecek sözleşmenin yapılması. Pazarlıkta uzlaşılan gayrimenkulün konusu satış ise tapu takip ve devir işlemlerinin yapılarak tapu devrinin gerçekleştirilmesi.


İlan Numarası :  
Fiyat Aralığı:
Gayrimenkul Danışmanlarımız
Tapu İşlemleri
Duyurularımız
Gayrimenkul Portföyümüz
Döviz Kurları
5,7188
5,7291
6,3803
6,3918